Ecoiffier

Drevené konštrukcie bicyklov pre deti s gumami, kocky na hranie. LIKEaBIKE Midi je skonštruované tak, aby vydržalo akúkoľvek drsnosť a pád, rovnako ako jeho malí bratia. V súlade s tradíciami LIKEaBIKE vyzerá Midi samozrejme veľmi štýlovo a je ideálnym pre deti, ktoré chcú zažiť slobodu jazdy na dvojkolesovom bicykli, ale toto umenie ešte neovládajú.

Midi vypĺňa medzeru v rade LIKEaBIKE, takže teraz je tu jeden pre každého! Midi je bežecký bicykel rovnako ako ostatné LIKEaBIKE: je väčší ako štandardný Mountain, ale identický v detailoch vrátane ručne vyrobených drevených kolies a pneumatík.

Drevené modely bicyklov, kocky na hranie

Existuje mnoho bezpečnostných prvkov vrátane jedinečného patentovaného tlmiča riadenia, ktorý zabráni vášmu dieťaťu príliš otočiť riadidlá a zabráni tak nehodám, pri ktorých dôjde k prepichnutiu. LIKEaBIKE je tak dobre vyrobený, že Kokua poskytuje dvojročnú záruku na chyby - úžasné na drevený výrobok určený pre deti. Určené pre jazdcov vo veku 4 rokov s minimálnou dĺžkou vnútornej nohy 44 cm.

Ecoiffier detské Plastové kostky
Ecoiffier
Plastové kostky
Ecoiffier detské Plastové kostky
Ecoiffier
Plastové kostky
Ecoiffier detské Plastové kostky
Ecoiffier
Plastové kostky

Kolesá LIKEaBIKE sú vyrobené tak, aby odolali akémukoľvek nárazu. Každý z nich je kompletne ručne vyrobený jedným vysoko kvalifikovaným inžinierom. Drevené bicykle používajú špeciálnu európsku morskú preglejku, ktorá je oveľa drahšia ako preglejka nízkej kvality, ktorú si vybrali iní výrobcovia. Námorná preglejka sa používa pri výrobe jácht a motorových člnov. Je mimoriadne trvanlivý a pevný, odolný voči deformácii a má konzistentné mechanické vlastnosti. Medzi čínskou morskou preglejkou a európskou je obrovský rozdiel, čo sa odráža v cene podradných bicyklov.

Drevené konštrukcie bicyklov pre deti s gumami, kocky na hranie

Ostatné komponenty sú vyrobené z ušľachtilej ocele, plsti, textílií a gumy. Kokua trvá na najkvalitnejších dostupných upevňovacích prvkoch z nehrdzavejúcej ocele, aby sa zabezpečilo, že ich drevené balančné bicykle budú aj po niekoľkých rokoch stále pevné! Všetky balančné bicykle LIKEaBIKE majú vysoko kvalitné značkové plášte a sedadlá sú ručne vyrobené zo 100% organickej bavlny. Prechádzajú prísnym testovaním, aby sa zabezpečilo, že v žiadnom komponente nie sú prítomné žiadne škodlivé chemikálie.

Ecoiffier detské Plastové kostky
Ecoiffier
Plastové kostky
Ecoiffier detské Plastové kostky
Ecoiffier
Plastové kostky
Ecoiffier detské Plastové kostky
Ecoiffier
Plastové kostky

Medzi bezpečnostné prvky patrí unikátny patentovaný tlmič riadenia, ktorý zabráni vášmu dieťaťu príliš otočiť riadidlá, čím zabráni nehodám spôsobeným úderom zdviháka a privretými prstami. Každý LIKEaBIKE je ručne vyrobený v Nemecku z dreva pestovaného v trvalo udržateľných lesoch. Patentované riadenie zabraňuje nehodám. Neznačkujúce gumené pneumatiky. Gumové rukoväte na ochranu malých ručičiek a konca riadidiel pred odieraním. Utesnené ložiská pre bezúdržbové, tiché a hladké kolesá. Spojovacie prvky z vysoko kvalitnej ocele.

Medzi bezpečnostné prvky patrí unikátny patentovaný tlmič riadenia

Vďaka svojmu zelenému lemu a vydutým pneumatikám vyzerá Mini Forest pripravený na čokoľvek. Rám je typický pre rad Mini a vyznačuje sa rámom s nižšou výškou stojanu. Bukové drevo má tmavšiu farbu ako breza používaná na ostatné drevené bicykle. Kolesá sú vyrobené z ľahkej zliatiny a pneumatiky s hrbolčekom sú obzvlášť účinné mimo spevnených ciest.

Existuje mnoho bezpečnostných prvkov vrátane unikátneho patentovaného tlmiča riadenia, ktorý zabráni vášmu dieťaťu príliš otočiť riadidlá a zabráni tak nehodám, pri ktorých dôjde k prepichnutiu. LIKEaBIKE je tak dobre vyrobený, že Kokua poskytuje dvojročnú záruku na chyby, úžasné na drevený výrobok určený pre deti.

Edushape detské Plastové kostky
Edushape
Plastové kostky
Edushape detské Plastové kostky
Edushape
Plastové kostky
Edushape detské Plastové kostky
Edushape
Plastové kostkyPinkorblue Jeden z nejvetších online obchodu v Ceské republice

Pink Or Blue