Modely

Drevené hračky pre deti. Ako si vyrobiť doma modely lietadiel zavesených sa strope. Počas raných fáz druhej svetovej vojny existovala dobrovoľnícka skupina amerických letcov s názvom "Lietajúce tigre" Táto skupina bránila oblohu nad Čínou proti Japoncom a stala sa svetoznámou vďaka mnohým bojovým víťazstvám proti ohromnej presile.

 Ako si vyrobiť doma modely lietadiel zavesených sa strope

Charakteristické znaky žraločej tlamy sa stali symbolom spojeným so zložitými vzdušnými manévrami, agresivitou a vynikajúcimi schopnosťami v taktike vzdušnej vojny. Postavením tejto stíhačky P-40 si môžete vytvoriť obraz minulosti. Dizajn P-40 obsahuje jemné detaily vo výzbroji a výfukovom potrubí, ale nič, čo by priemerný drevár, stolár nezvládol.

Drevené kocky pre deti, modely lietadiel

Jedinou špeciálnou konštrukčnou poznámkou je, že vrtuľa musí byť vyrobená z preglejky, aby bola pevná. Rovnako ako u ostatných hračiek sa ľahko hromadí vyrobí a myslite na účinok dvoch alebo viacerých z nich zavesených na strope v detskej izbe. Opäť sa môžu uskutočniť zložité vzdušné manévre, keď je vo vzduchu počuť zvuk ťažkých guľometov.

Micki detské Dřevěné kostky
Micki
Dřevěné kostky
Micki detské Dřevěné kostky
Micki
Dřevěné kostky
Micki detské Dřevěné kostky
Micki
Dřevěné kostky

Aj keď sa tento model dá kúpiť na internete za 40 USD, skúste si pozhánať výkresy a návod, je toho kopa. Vaše deti budú len radi, keď vás budú vidieť, že im chcete urobiť nejakú hračku a určite vám budú pritom pomáhať.

Skladovanie hračiek

ťahač s návesom na skladovanie hračiek má kapotu, ktorá sa otvára pri úprave motora V8

Tento mobilný ťahač s návesom na skladovanie hračiek má kapotu, ktorá sa otvára pri úprave motora V8. Dvere na strane vodiča a spolujazdca majú západky, ktoré ich držia zatvorené počas prepravy. Sedadlo kabíny je čalúnené, rovnako ako interiér kabíny. Zdvihnutím mosadzných vzduchových klaksónov sa strecha podvalu otvorí pre ďalšie uloženie.

Príves je možné odpojiť a nechať stáť plný hračiek alebo iného nákladu preklopením parkovacieho vozíka. Veko je pripevnené pomocou klavírneho pántu a obsahuje podperu veka krabice s hračkami. Súprava je vyrobená z jaseňa 3/4" a 1/2" a dosky z brezovej preglejky s rozmermi 1/2" x 4" x 4". Intarzovaná orechová dyha je použitá na okná podvalov a na dekoráciu prívesu. Orech je tiež používa sa na predný a zadný nárazník.

Pri konečnej montáži častí kabíny a kapoty súpravy je užitočné najskôr dokončiť podvozok a kolesá. Odrežte boky podvozku tracku, rozpery a koncovku na požadovanú veľkosť, potom použite 3/4" Forstnerov vrták na vyvŕtanie otvorov pre nápravu. Naneste lepidlo na spojovacie plochy a zostavte podvozok pomocou dvoch skrutiek na spoj.

Micki detské Dřevěné kostky
Micki
Dřevěné kostky
Micki detské Dřevěné kostky
Micki
Dřevěné kostky
Micki detské Dřevěné kostky
Micki
Dřevěné kostky

Zostavte podvozok prívesu pomocou rovnakých jednoduchých tupých spojov, lepidla a skrutiek. Použite dva samozatváracie prekrývacie pánty pre parkovací vozík. Namontujte pánty na zadnú časť predného rozperného ramena a nasmerujte ich tak, aby pri spadnutí zapadli. Dve dĺžky korálkovej retiazky obmedzujú výkyv bábiky na 90°.

Všetky pneumatiky majú priemer 31/2". Dve predné pneumatiky sú vyrobené z borovice one-by; dvojradové pneumatiky poskytujú potrebnú trakciu pre osem duálnych pneumatík. Po započítaní materiálu 1/8 jaseň pre náboj, ráfiky s priemerom 21/8". Upozorňujeme, že sedadlo vodiča, volant a vnútorné čalúnenie musia byť nainštalované pred pripevnením strechy.

Small foot detské Dřevěné kostky
Small foot
Dřevěné kostky
Small foot detské Dřevěné kostky
Small foot
Dřevěné kostky
Small foot detské Dřevěné kostky
Small foot
Dřevěné kostky

Dvere kabíny potrebujú 1/8" vôľu na každej z hrán pre inštaláciu pántov a dverových západiek. Sú namontované na bokoch 5" dĺžkami 1/2" širokého klavírového pántu. Po zavesení dverí nainštalujte západky, aby dvere sa zavreli. Po vyvŕtaní vodiacich otvorov na koncoch náprav zasuňte nápravy do montážnych miest, umiestnite pneumatiky na miesto a namontujte kryty nábojov pomocou jednej skrutky cez kryt náboja do koncov nápravy. Kabína je vyrobená z preglejky spojenej v rohoch drážkovými spojmi. Po narezaní preglejky na korpus škatule vytvorte 1/4" drážku na spojovacích hranách strán a koncov.

Dvere kabíny potrebujú 1/8

Veko krabice je vyrobené z preglejky s 3/4" hrubým rámom prilepeným k preglejkovému stredovému panelu a je namontované pomocou klavírneho pántu. Kusy rámu zaoblite, potom ich pripevnite k stredovému panelu pomocou sušienok a lepidla . Po vytvrdnutí lepidla obrúste vrchnú a spodnú časť veka. Zaoblite vonkajšie rohy a použite zaoblený vrták vo fréze na odľahčenie vonkajších hrán.Pinkorblue Jeden z nejvetších online obchodu v Ceské republice

Pink Or Blue